جریان دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ

جریان: دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ دونالد ترامپ دولت ترامپ آمریکایی دریافت آمریکا دریافتی اداره دستمزد

گت بلاگز وب‌گردی عمل زوایه‌‌دار کردن چانه !

زوایه‌دار کردن چانه این روزها بازاری داغ در اینترنت و تبلیغات مراکز درمانی قشنگی دارد و این در حالی است که چنین چیزی در علم پزشکی وجود ندارد.

عمل زوایه‌‌دار کردن چانه !

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بازار عمل‌های جراحی قشنگی این روزها بسیار داغ است و بعضی از دختران و پسران جوان در جستجوی روش‌های تازه جراحی هستند. ولی غافل از اینکه به اعتقاد پزشکان متخصص بسیاری از این عمل‌های جراحی جهت آنان عوارض دارد.عارضه‌هایی که جهت آن تحقیق نمی‌کنند و تنها به دنبال این هستند که یک عمل قشنگی بر روی صورت و پوست خود انجام دهند.

آنچه در کنار عمل قشنگی بینی و سایر اعمال قشنگی رواج یافته، زاویه‌دار کردن چانه است.روشی که متاسفانه بعضی از جوانان بدون هیچ‌گونه اطلاعی آن را از متخصصان مطالبه می‌کنند.

مراکز درمانی فعال در بخش قشنگی تبلیغات خود را اینگونه مطرح می‌کنند و در آن معتقدند: صورت زاویه‌دار و قلبی یا بیضی شکل نشان قشنگی خانمانه است و این به یک انسان ظاهری جوان، شاداب و ظریف داده و به به شدت مطلوب است و این در حالی است که به اعتقاد متخصصان این عنوان اثبات علمی ندارد و عوارض بسیاری را نیز جهت فرد ایجاد می‌کند.

عمل زوایه‌‌دار کردن چانه !

در همین راستا به بررسی این عنوان در گفت‌وگو بادبیر انجمن علمی راینولوژی کشور عزیزمان ایران پرداختیم.

چیزی به عنوان زوایه‌دار کردن چانه نداریم

علیرضا مصباحی که فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت بوده و دارای بورد تخصصی گوش، گلو، بینی و جراحی سرو گردن است به بررسی بازار داغ تبلیغات غیرعلمی در مورد جراحی‌های قشنگی و پوست پرداخت.

مصباحی اظهار داشت: در ابتدا مشکلی بزرگی که در کشور و در عرصه پزشکی وجود دارد و نظارت بیشتری را می‌طلبد عدم راه اندازی پروانه مطب به وسیله بعضی پزشکان در دید بیماران است که این مهم باید با نظارت برطرف شود.

زوایه‌دار کردن چانه این روزها بازاری داغ در اینترنت و تبلیغات مراکز درمانی قشنگی دارد و این در حالی است که چنین چیزی در علم پزشکی وجود ندارد.

دبیر انجمن علمی راینولوژی کشور عزیزمان ایران افزود: در بعضی مواقع نیز مشاهده می‌شود که بعضی مراکز درمانی اعلام می‌کنند دکتر ما مقیم اینجا نیست و از کشور خارجی و یا شهرهای دیگر می‌آید و این در حالی است که نباید فریب این مراکز درمانی را خورد چون اینها پزشک‌نما هستند و براساس قانون یک دکتر نمی‌تواند در دو شهر مطلب داشته باشد.

وی با بیان اینکه قشنگی علم و هنر است و در انجام اعمال جراحی باید حرمت و اصول حفظ شود تصریح کرد: امروز تبلیغات غیرعلمی در اینترنت به خاص اینستاگرام پرسشها زیادی را جهت درمان کشور به خاص در زمینه اعمال جراحی قشنگی به وجود آورده است.

مصباحی با بیان اینکه یکی از روش‌های غلط که در حال تبلیغ است زاویه‌دار کردن چانه است افزود: چنین چیزی وجود ندارد و مردم به خاص جوانان و نوجوانان نباید فریب این عکس‌های دروغین را بخورند.

وی گفت: عکس‌هایی که با عنوان قشنگی در اینترنت منتشر می‌شود در آن استانداردها رعایت نشده و مردم باید هوشیار بوده و بصیرت مورد نیاز را داشته باشند.

دبیر انجمن علمی راینولوژی کشور عزیزمان ایران بیان کرد: ما با اینترنت مسئله نداریم ولی باید با افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد شود.

این فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت در پاسخ به لزوم انجام اعمال جراحی قشنگی گفت: خداوند خالق انسان است و هر نوع قشنگی را دوست دارد و انجام بسیاری از عمل‌های قشنگی نیز ضرورت ندارد ولی در بعضی موارد که حادثه‌ای اتفاق می‌افتد انجام این اعمال جراحی جهت حفظ سلامت فرد یک ضرورت است.

عمل زوایه‌‌دار کردن چانه !

وی در مورد هزینه‌هایی که باید بیمه‌ها در مورد اعمال جراحی قشنگی نیز عهده‌دار شوند گفت: پیشنهاد ما این است اعمال جراحی قشنگی دسته‌بندی شده است و آن اعمال جراحی که بر حسب ضرورت صورت می‌گیرد زیر پوشش بیمه قرار گیرد.

انجام بوتاکس ضرورتی ندارد

مصباحی در مورد بوتاکس و برداشتن چین و چروک‌ها نیز تصریح کرد: این روش درمانی جهت افراد هیچ ضرورتی ندارد و در بسیاری از مواقع نیز بخاطر داروها و تزریقاتی که انجام می‌شود ممکن است عوارض داشته و یا خطرآفرین باشد.

دبیر انجمن علمی راینولوژی کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه این انجمن آماده دریافت گزارش‌های مردمی و برخورد با مراکز غیرمجاز قشنگی است افزود: مردم می‌توانند گزارش‌های خود را به انجمن ارائه دهند تا پیگیری و برخورد مورد نیاز با مراکز غیرقانونی انجام شود.

زوایه‌دار کردن چانه این روزها بازاری داغ در اینترنت و تبلیغات مراکز درمانی قشنگی دارد و این در حالی است که چنین چیزی در علم پزشکی وجود ندارد.

به اعتقاد پزشکان متخصص با توجه به رشد روز افزون تبلیغات غیرعلمی در اینترنت مبنی بر اعمال متفاوت جراحی قشنگی انتظار است مردم با تحقیق بیشتری به درمان پرداخته و به هر مرکز درمانی نیز اعتماد نکنند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استاندارد | تبلیغات | اینترنت | زاویه | جراحی | ایران | انجمن | درمانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz