جریان دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ

جریان: دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ دونالد ترامپ دولت ترامپ آمریکایی دریافت آمریکا دریافتی اداره دستمزد

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مراقب دستاوردهای پیروزی بر داعش باشیم / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: یکی از دستاوردهای پیروزی بر گروه تروریستی داعش، اتحاد دولت‌ها و ملت‌های منطقه بود.

مراقب دستاوردهای پیروزی بر داعش باشیم / جهانگیری

جهانگیری : مراقب دستاوردهای پیروزی بر داعش باشیم

عبارات مهم : ایران

معاون اول مدیر جمهور گفت: یکی از دستاوردهای پیروزی بر گروه تروریستی داعش، اتحاد دولت ها و ملت های منطقه بود.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر داعش اظهار کرد: مورد نیاز است که پیروزی بزرگ جریان مقاومت و ملت ها و دولت های منطقه خصوصا دولت، مردم و نیروهای مسلح عراق و سوریه و دولت و ملت کشور عزیزمان ایران و سایر مسلمانانی که در مبارزه با گروه های تروریستی فعال بودند را تبریک بگویم.

مراقب دستاوردهای پیروزی بر داعش باشیم / جهانگیری

وی در ادامه گفت: این پیروزی را همچنین به خدمت رهبر انقلاب که با درایت، تیزهوشی و آینده نگری از ابتدا جهت مقابله با گروه های تروریستی همه نیروها را بسیج کرده بودند و همچنین ملت کشور عزیزمان ایران تبریک می گویم.

معاون اول مدیر جمهور با اشاره به اینکه نشانه آمریکا و سایر کشورهایی که گروه های تروریستی را به وجود آوردند این است که منطقه مهم وحساس خاورمیانه در تنش باشد، خاطر نشان کرد: دشمن می خواهد کشورهای منطقه که از منابع عظیم انرژی برخوردارند، نتوانند از این منابع جهت پیشرفت خود استفاده کنند. آنها دنبال ایجاد اختلاف چه میان شیعه و سنی و چه میان کشورهای منطقه هستند تا وقت توسعه از کشورهای منطقه گرفته شود.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: یکی از دستاوردهای پیروزی بر گروه تروریستی داعش، اتحاد دولت‌ها و ملت‌های منطقه بود.

جهانگیری با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران با آگاهی کامل در کنار دولت های منطقه قرار گرفت، تصریح کرد: قرار بود داعش در سوریه و عراق حکومت تشکیل دهد، ولی در یک مبارزه طولانی شش ساله داعش به آخر خود رسید. در این بین نقش نیروهای مردمی مدافعان حرم و شهدای بزرگوار ملت های منطقه و کشور عزیزمان ایران جهت شکست داعش بسیار موثر بود.

وی تاکید کرد: برادر بسیار عزیز و بزرگوار ما سردار قاسم سلیمانی که یکی از افتخارات بزرگ ملت کشور عزیزمان ایران و دنیا اسلام است نیز نقش کلیدی و تعیین کننده داشت. سردار قاسم سلیمانی نقشی مهم در هدایت نیروهای مقاومت علیه تروریستها داشت که باید از او بابت این پیروزی تقدیر کرد و به او و سایر فرماندهان تبریک گفت.

معاون اول مدیر جمهور همچنین گفت: اکنون که داعش شکست خورده هست، باید با بصیرت و هوشمندی مراقب فعالیت گروه های تروریستی باشیم. یکی از دستارودهای بزرگ این پیروزی اتحاد دولت ها و ملت های منطقه بود. هنگامی که دولت ها و ملت های منطقه در کنار هم قرار گرفتند، دشمن شکست خورد. جهت استمرار این دستاورد نیازمند انسجام و و حدت در منطقه هستیم تا منطقه امنی جهت توسعه و رفاه کشورهای منطقه فراهم شود.

مراقب دستاوردهای پیروزی بر داعش باشیم / جهانگیری

واژه های کلیدی: ایران | پیروزی | تروریستی | جهانگیری | نیروهای مسلح | گروه تروریستی داعش | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz