جریان دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ

جریان: دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ دونالد ترامپ دولت ترامپ آمریکایی دریافت آمریکا دریافتی اداره دستمزد

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه مرد مغازه‌دار به اتهام آزار پسر مشتری

پسربچه‌ای که مدعی است از سوی مغازه‌دار محل مورد آزارواذیت قرار گرفته، در برابر قضات حاضر شد تا آنچه برایش اتفاق افتاده ‌است را توضیح دهد.

محاکمه مرد مغازه دار به اتهام آزار پسر مشتری

عبارات مهم : فرزند

پسربچه ای که مدعی است از سوی مغازه دار محل مورد آزارواذیت قرار گرفته، در برابر قضات حاضر شد تا آنچه برایش اتفاق افتاده است را توضیح دهد.

به گزارش شرق، چندی قبل مردی به مأموران پلیس خبر داد پسرش مورد آزارواذیت قرار گرفته هست. او گفت: من و همسرم هر روز سر کار می رویم و پسرم چندساعتی را در منزل تنهاست. شب اتفاق هنگامی که به منزل آمدم متوجه شدم پسرم به شدت ناراحت است و گریه می کند. چندباری از او پرسیدم چه شده است هست، ولی حرفی نزد خیلی ناراحت بود. بعد از چند ساعت حرف زدن های من و مادرش متوجه شدیم او از سوی مغازه دار محل مورد آزارواذیت قرار گرفته هست.

پسرم می گوید هنگامی که قصد داشته خوراکی بخرد این اتفاق افتاده هست. مأموران پلیس جهت به دست آوردن اطلاعات زیاد پسربچه را مورد بازجویی قرار دادند. او گفت: هر روز که از مدرسه می آیم پدرومادرم منزل نیستند و من جهت اینکه حوصله ام سر نرود و تا آمدن آنها گرسنه نمانم، چیزی می خورم. روز اتفاق چیزی در منزل نبود با پولی که پدرم داده بود، تصمیم گرفتم خوراکی بخرم و هنگامی که به مغازه رفتم مرد مغازه دار من را مورد آزارواذیت قرار داد. من تلاش کردم از دست او فرار کنم ولی نتوانستم. هنگامی که از دست مرد مغازه دار فرار کردم که او من را آزار داد و بعد هم رهایم کرد. تا منزل دویدم و از وحشت گریه کردم.

پسربچه گفت: خیلی ترسیده بودم بلافاصله به منزل برگشتم و در را بستم تا پدرومادرم بیایند. من خیلی ناراحت بودم و نمی خواستم عنوان را به پدرومادرم بگویم، ولی آنها خیلی اصرار کردند و من هم مجبور شدم بگویم.

محاکمه مرد مغازه‌دار به اتهام آزار پسر مشتری

با توجه به اطلاعات به دست آمده بازپرس پسر نوجوان را به پزشکی قانونی معرفی کرد و به دستور بازپرس پرونده مرد مغازه دار هم بازداشت شد. این مرد به مأموران گفت: من پسربچه را مورد آزارواذیت قرار ندادم. من فقط او را بوسیدم چون پسر خوبی و سال های زیادی است که او را می شناسم. او خیلی وقت ها می آید و از من خرید می کند. من مغازه دار هستم و آدم های زیادی به مغازه ام رفت وآمد می کنند. من را می شناسند و می دانند آدم بدی نیستم. فرزند های زیادی به مغازه من می آیند هیچ کدام از آنها چنین ادعایی را نکرده اند. من فقط می خواستم چون فرزند خوب و مؤدبی بود، او را نوازش کنم.

این مرد در حالی ادعا کرد پسربچه را مورد آزارواذیت قرار نداده است که پزشکی قانونی نیز ادعای تجاوز به معنای قانونی آن را راجع به پسربچه رد کرد و نوشت چنین اتفاقی نیفتاده هست.

روز گذشته پسربچه در دادگاه حاضر شد و یک بار دیگر آنچه جهت او اتفاق افتاده بود را توضیح داد. او گفت: من جهت خرید خوراکی رفته بودم چون آن روز چیزی در منزل نداشتیم، هنگامی که وارد مغازه شدم چون مغازه خلوت بود مرد مغازه دار به من نزدیک شد و من را مورد آزارواذیت قرار داد.

من از دستش فرار کردم و به منزل رفتم و در را بستم. من ساعات زیادی در منزل تنها نمی ماندم شاید یک یا دو ساعت در روز بود که تنها بودم و مادرم سریع می آمد، هر لحظه هم جهت من خوراکی می گذاشت. آن روز اتفاقی در منزل چیزی نداشتیم.

پسربچه‌ای که مدعی است از سوی مغازه‌دار محل مورد آزارواذیت قرار گرفته، در برابر قضات حاضر شد تا آنچه برایش اتفاق افتاده ‌است را توضیح دهد.

هنگامی که متهم در جایگاه قرار گرفت، اتهام را رد کرد و گفت: همان طور که در دادسرا هم گفتم، من کاری نکردم. آن روز هنگامی که پسربچه به مغازه آمد از اینکه فرزند مستقلی بود خیلی خوشم آمد او را زیاد می دیدم خیلی فرزند مؤدبی بود صورتش را بوسیدم و نوازشش کردم و گفتم خیلی فرزند خوبی هستی و من از تو خوشم می آید، ولی اصلا به او تعرضی نکردم.

وی در آخرین دفاعیاتش هم گفت: من این اتهام را قبول ندارم چنین کاری نکردم و به من تهمت زده اند.

با آخر جلسه پیگیری هیئت قضات جهت تصمیم گیری دراین باره وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: فرزند | پسربچه | خوراکی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz