جریان دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ

جریان: دختر دونالد ترامپ ایوانکا ترامپ ملانیا ترامپ دونالد ترامپ دولت ترامپ آمریکایی دریافت آمریکا دریافتی اداره دستمزد

گت بلاگز اخبار اجتماعی مجلس اتفاق واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی را بررسی می‌کند / رحیمی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این‌که «مجلس اتفاق تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی را پیگیری می‌کند»، گفت که مسئولان مربوطه باید

مجلس اتفاق واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی را بررسی می‌کند / رحیمی

رحیمی: مجلس اتفاق واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی را بررسی می کند

عبارات مهم : اتوبوس

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که «مجلس اتفاق تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی را پیگیری می کند»، گفت که مسئولان مربوطه باید مقررات و آیین نامه روشن و سختگیرانه ای راجع به اعزام دانش آموزان و دانشجویان به اردوها و مسابقه های با نشانه تامین امنیت جانی آن ها تدوین کنند.

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی در پی اتفاق واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی در مطلبی در کانال تلگرامی اش با استفاده از این عبارات «باز هم اتفاق بزرگراه ای»، «باز هم دانش آموزان»، «باز هم قربانی در روز عید قربان»، «بازهم خودروساز داخلی»، «باز هم اورژانس و خدماتش»، «باز هم بزرگراه و راهداری»، «باز هم راننده و کمک راننده»، «باز هم استان هرمزگان»، «بازهم آموزش و پرورش» گفت که داغ سنگین خانواده های داغدار اتفاق تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان عزیز هرمزگانی، کشور عزیزمان ایران را در عید قربان مصیبت زده کرد.

مجلس اتفاق واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی را بررسی می‌کند / رحیمی

وی ضمن ابراز تسلیت صمیمانه به خانواده های داغدیده و آرزوی سلامتی عاجل جهت مصدومین این اتفاق گفت که مسئولان ذیربط در دولت باید به فوریت جهت اعزام دانش آموزان و دانشجویان به اردوها و مسابقات، مقررات و آیین نامه های روشن و سختگیرانه ای با نشانه تامین امنیت جانی سرمایه های کشور تدوین و اعمال کنند.

به گفته وی مسئولیت وزارتخانه های آموزش و پرورش و علوم در تدوین مقررات و نظارت بر اعزام دانش آموزان و دانشجویان، روشن و قابل مطالبه است.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این‌که «مجلس اتفاق تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی را پیگیری می‌کند»، گفت که مسئولان مربوطه باید

نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که مجلس شورای اسلامی وظیفه نظارتی خود را از طریق کمیسیون های ذیربط و نمایندگان نسبت به این اتفاق اعمال خواهد کرد.

وی گفت که همه نسبت به سرمایه های انسانی کشورمان مسئولیت یکسان داریم و مسئولان بخشهای متفاوت دولتی در این خصوص، مسئولیت مضاعف دارند.

واژه های کلیدی: اتوبوس | مسئولان | دانشجویان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz